Курси НБУ $ 41.10 € 44.63
Пропустили три голи за шість хвилин: дортмундська «Боруссія» зазнала першої поразки в сезоні Бундесліги

Прикро...

Дортмундська «Боруссія» поступилася бременському «Вердеру в домашньому матчі 3-го туру німецької Бундесліги

Поєдинок на стадіоні «Сігнал Ідуна Парк» несподівано завершився поразкою «джмелів» з рахунком 2:3, передає ТСН.

Наприкінці першого тайму Юліан Брандт вивів «чорно-жовтих» уперед. На 77-й хвилині господарі зміцнили свою перевагу зусиллями Рафаеля Геррейро.

На 90+3-й хвилині Ніклас Шмідт зрівняв рахунок, а на п'ятій компенсованій хвилині Олівер Берк вирвав для «Вердера» перемогу.

Однак далі новачку нинішнього сезону Бундесліги вдалося здійснити камбек. За хвилину до кінця основного часу Лі Б'юкенен скоротив відставання бременців. На 90+3-й хвилині Ніклас Шмідт зрівняв рахунок, а на п'ятій компенсованій хвилині Олівер Берк вирвав для «Вердера» перемогу.

Дортмундці зазнали першої поразки в сезоні і після трьох турів з 6 очками посідають шосту позицію. «Вердер» з 5 балами розташувався на на сьомій сходинці.

У наступному турі Бундесліги «джмелі» 27 серпня на виїзді зіграють з «Гертою». Бременці днем пізніше приймуть «Айнтрахт».