![Ковельські музиканти зіграли концерт на підтримку ЗСУ (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/k/fw/n3njkq-g3iwgqjdl3r6qjo5x6ko4wfomkijefwk.jpg)
Молодці!
Ковельські музиканти зіграли концерт на підтримку ЗСУ (Фото)
Красива музика у суботній вечір зібрала ковельчан біля фонтану. Ця локація уже стала традиційним місцем проведення благодійних мистецьких заходів у місті залізничників
Цього разу концертну програму презентували молоді виконавці – інструменталіст Владислав Скрипін та соліст Роман Морозов, йдеться на сайті Ковельської міськради.
Музиканти вирішили зібрати кошти для однієї з частин протиповітряної оборони.
Владислав – викладач школи мистецтв. Він грає на гітарі, саксофоні, фортепіано, барабанах. Роман – володар оксамитового баритону. Разом вони – чудовий дует, який розпочав свою спільну роботу у лютому цього року.
І саме своєю творчістю музиканти вирішили зібрати кошти для однієї з частин протиповітряної оборони.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/f/2g/a372qp-0x0-1536x1152-wsejaim26hemb5zbciaqugyvmfwa22gf.jpg)
«Такі концерти для того, щоб допомогти Збройним Силам. І щоб люди могли прийти, відволіктися від війни і отримати гарні емоції», — кажуть вони.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/r/zk/w7w2pz-0x0-1536x1152-bwvyzthhp3of6xrft6khzyjzz23rgzkr.jpg)
Читайте також: Маленькі ковельчани зібрали кошти для ремонту безпілотника (Фото).
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)