![Начальник волинської поліції звернувся до волинян через загострення ядерного шантажу росії](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/r/eg/s5zzqf-i7lk7tdpt5skj3zlylaxekakrelm6egr.png)
«Будьте насторожі».
Начальник волинської поліції звернувся до волинян через загострення ядерного шантажу росії
Закликає неухильно дотримуватися «правил війни»
У дні відзначення державних свят безпека – це пріоритет. На цьому наголосив начальник ГУНП у Волинській області Юрій Крошко у своєму зверненні з нагоди Дня державного прапора та Дня Незалежності України на офіційній сторінці, інформує пресслужба поліції Волині.
Громадянам він побажав перемоги, миру, благополуччя в родинах і міцного здоров’я.
Юрій Крошко зазначив, що в складі сил оборони воюють і поліцейські, які виконують бойові завдання.
Також наголосив на неухильному дотриманні правил безпеки воєнного періоду.
– Чуєте сигнал повітряної тривоги чи отримуєте сповіщення про це на телефон – негайно покиньте місце масового скупчення та перейдіть в укриття, – закликав Крошко.
«Чуєте сигнал повітряної тривоги чи отримуєте сповіщення про це на телефон – негайно покиньте місце масового скупчення та перейдіть в укриття. На сьогодні кожен вже повинен володіти інформацією про найближчі укриття біля місць свого перебування.
Так само не ігноруйте вимог комендантської години, яка діє в нашій області з 23 до 5 години. У цей час громадяни не повинні перебувати на вулицях», - зазначив Юрій Крошко.
Цілодобово охорону публічної безпеки та порядку здійснюватимуть сотні поліцейських та інших правоохоронців.
У разі необхідності громадяни можуть телефонувати на лінію 102 та повідомляти про підозрілих осіб, небезпечні предмети та інші події.
Читайте також: «Звук церковних дзвонів, дзвін в набат, гудок потяга: в Україні запроваджують нові сигнали тривоги»
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)