![Волинянин став чемпіоном світу з ММА](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/v/24/u3472o-jftola6tpf62wcn3wa32hokaldd6h24v.jpg)
Волинянин став чемпіоном світу з ММА
Уродженець село Деревок на Любешівщині, вихованець спортивного клубу «Воїн», Іван Поремчук здобув упевнену перемогу на Чемпіонаті світу з ММА.
Про це пише районна газета «Нове життя».
Захід проходив в Об’єднаних Арабських Еміратах. Там наш земляк у складі збірної України представляв нашу державу у категорії 83,9кг (16-17)років. І ось сьогодні Іван у результаті блискавичного поєдинку став чемпіоном світу зі змішаних єдиноборств ММА.
Наш земляк у складі збірної України представляв нашу державу у категорії 83,9кг (16-17)років.
Доброю звісткою поділився тренер СК «Вон» Андрій Зінчук.
«Вітаю спортивний клуб «Воїн», тренерський склад та всіх причетних до підготовки і поїздки Івана», – написав тренер.
Нагадаємо, дещо раніше, коли Іван тільки вирушав у далеку поїздку в Абу-Дабі наставники хлопця так охарактеризували його: ««Сам він родом із далекого поліського села Деревок. У Луцьку закінчив Правознавчий ліцей. І нині є одним із найталановитіших бійців СК «Воїн» та України, Іван – гордість Волині і тренерів Андрія Зінчука та Дмитра Василенка».
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/s/lz/ns4xoi-0x0-960x442-227oekjg57l5tat2tg67x4i6jvqillzs.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/u/nz/cwtkff-0x0-1024x473-mdeyx72gkkejdek6pwbdzd65jfdlxnzu.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)