![Дівчині з Рівненщини відмовив військкомат, а вона стала заступницею командира](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/w/um/nczvp7-yw77fx352gkf7iqnm5l6noi52sykqumw.jpg)
Дівчині з Рівненщини відмовив військкомат, а вона стала заступницею командира
Ось так буває!
У перший день війни Ірина з Рівненщини пішла до військкомату. Однак дівчині відмовили. Взяли номер і обіцяли зателефонувати. Спочатку вона волонтерила – готувала їжу для військових, плела сітки, формувала пакунки для воїнів. А вже 13 березня її прийняли у лави тероборони. Нині Ірина на посаді заступника командира підрозділу.
Про це пише Рівне Вечірнє.
В ЗСУ не важливо якої ти статі, віросповідання, яке у тебе світосприйняття.
«В ЗСУ не важливо якої ти статі, віросповідання, яке у тебе світосприйняття. В тебе є основна задача – зберегти суверенність нашої держави та захистити нашу Батьківщину. У День Незалежності нашої держави бажаю усім Перемоги, сил і натхнення, поменше повітряних небезпек і чистого неба над головою», - розповіла Ірина.
Читайте також: Захисник із Рівненщини вивів з оточення понад три сотні воїнів свого батальйону: його історія
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)