![На Рівненщині на 20% зросла кількість шлюбів з початку року](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/r/kj/6iyn4y-wwfwz3hoevafr2ztdbizuuzibxrxpkjr.jpg)
На Рівненщині 24 серпня побралися 20 пар.
На Рівненщині на 20% зросла кількість шлюбів з початку року
Особливо активними молодята були 24 серпня, у День Незалежності
Про це повідомили на сторінці Рівненської ОВА у facebook.
На Рівненщині з початку 2022 року побрались уже 4108 пар молодят. Це на 20% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Цьому, зокрема, посприяла спрощена процедура укладення шлюбу під час війни. Пари можуть побратись того ж дня, коли подали заяву.
На Рівненщині 24 серпня побралися 20 пар.
Чимало нових сімей цьогоріч створили військовослужбовці, які для знакового свята, як і цивільні пари, обрали 24 серпня. На День Незалежності України на Рівненщині узаконили аж 20 шлюбів.
В області стали частіше одружуватися. Так, станом на початок серпня цьогоріч побралися 4108 пар молодят. Це на 20 відсотків більше, ніж за аналогічний період торік. А розлучень, навпаки, поменшало на 32 відсотки.
Нагадаємо, наразі процедуру укладання шлюбу спростили – закохані можуть одружитися у той же день, коли подали заяву. І це стосується не лише військових, а й усіх бажаючих. До слова, більшість пар одружуються саме так. І ця тенденція простежується по всіх областях.
На Рівненщині 24 серпня побралися 20 пар.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)