![Волинянка виграла друге «золото» на міжнародних військових змаганнях Warrior Games (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/i/sk/j7znv3-0x308-1440x960-dvo7wyphqlugkhtsf65rnnapzmrzkski.jpg)
Так тримати!
Волинянка виграла друге «золото» на міжнародних військових змаганнях Warrior Games (Фото)
У фіналі Майя Москвич виборола перемогу в командному заліку лучників
Нагадаємо, волинянка Майя Москвич у перший змагальний день міжнародних змагань серед військових в США Warrior Games (Ігри Воїнів – ред.) посіла перше місце в кульовій стрільбі. Нині ж стало відомо, що спортсменка здобула ще одне «золото» в складі команди лучників. Про це вона повідомила на своїй фейсбук-сторінці.
Майя, ти маєш взяти медаль на Warrior!
«Золото! 2 золота! Я виграла індивідуальні змагання зі стрільби з лука на Warrior Games! Ще одне золото здобула в складі команди лучників. Здійснила свою мрію, виконала останню настанову мого вже покійного тренера Дмитра Сидорука. Торік він мені сказав: «Майя, ти маєш взяти медаль на Warrior». Тоді я лиш відновила тренування, результат в мене був не дуже. Я не сказала нічого, але в серці зберегла його слова, які надихали всі наступні тренування. Коли Діма загинув на Сході, а мене викликали до збірної, хотіла відмовитися від участі. Через відсутність тренувань, боялася, що не зможу виконати його останнє бажання. Але мені вдалося», – йдеться у дописі.
Майя Москвич також зазначила, що срібло на змаганнях здобула американка Джессіка Гарсія, а бронзу виборов волинянин Павло Ковальський – також учень Дмитра Сидорука.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/r/5k/j54cih-0x0-1280x853-zsaonm337tf5oumuvfsvf4lnoj2gd5kr.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/lr/q7umze-0x0-1280x853-xsakyxhsjsuhscouowcs7iktpv5wvlrx.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/r/y7/cijw7c-0x0-1280x853-wp7dn5j5ukfbep2nuvn4wmmrpyxk5y7r.jpg)
Останні новини:
- Спека, задуха та магнітні бурі: синоптик насторожила прогнозом погоди.
- У кримському готелі Залужному забронювали номер на День захисників і захисниць України.
- Якби на ЗАЕС зараз сталася аварія, радіація накрила б частину росії.
- Лучанин, який збив на смерть в Струмівці хлопця, заплатить штраф.
- російський пропагандист із черепом у руках закликав убивати українців (Відео 18+).
- У Луцьку одружився військовий, який повернувся в Україну з Польщі, коли почалася війна (Фото).
- Продав квартиру й дачну ділянку: 85-річний сумчанин пожертвував на допомогу ЗСУ 35 тис. доларів.
Усі новини російсько-української війни – тут.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)