Яремчук відзначився голом у дебютній грі за «Брюгге» (Відео)

Вийшов і забив!

Фото із сайту football24.ua.

З почином, Романе!

26-річний країнський форвард Роман Яремчук відзначився голом у дебютній грі за бельгійський «Брюгге».

2 вересня у матчі 7-го туру чемпіонату Бельгії його клуб розгромив «Серкль Брюгге» з рахунком 4:0. Про це повідомляє sport.

Українці Едуард Соболь та Роман Яремчук були заявлені у запасі «Брюгге» на матч.

Яремчук дебютував за бельгійську команду, вийшовши на заміну на 63 хвилині. І на 83-й хвилині забив перший гол у своїй новій команді, поставивши фінальну крапку в матчі (4:0). Після удару Романа з лінії штрафного майданчика м'яч змінив напрямок і залетів у сітку воріт.

Чемпіонат Бельгії. 7-й тур:

Брюгге – Серкль Брюгге – 4:0

Голи: Сков Ольсен, 43, Марселен (автогол), 59, Нільсен, 68, Яремчук, 83.

Події матчу:

43 хв.’ - ГОЛ ! М'яч забив Андреас Ольсен (Брюгге).

59’ - ГОЛ ! Автогол забив Жан Марселен (Серкль Брюгге).

67’ - ГОЛ ! М'яч забив Каспер Нільсен (Брюгге).

82’ - ГОЛ ! М'яч забив Роман Яремчук (Брюгге).