![Юні ковельські футболісти здобули «бронзу» на міжнародному турнірі](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/p/ny/gpclb4-c3mb4eat6kncbv5tsvpbbdljfg2w7nyp.jpg)
Молодці!
Юні ковельські футболісти здобули «бронзу» на міжнародному турнірі
Команда ФЦ «Ковель-Волинь» (2012 р.н.) вдало виступила на міжнародному футбольному фестивалі в місті Плоцьк (Польща)
Упродовж трьох днів наші діти брали участь у потужному спортивному форумі. У чотирьох вікових категоріях змагалися юні футболісти з Польщі, України, Литви та Латвії, йдеться на сайті Ковельської міськради.
У матчі за третє місце перемогли господарів змагань – команду «Вісла».
До останнього ковельчани претендували на перемогу, але поступилися у півфіналі. У матчі за третє місце перемогли господарів змагань – команду «Вісла». У результаті — «бронза».
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/k/z6/scgtdp-0x0-1151x877-syhtbv477q2f7ivwqhxn2rk4hwvkcz6k.jpg)
«Дуже приємно, що якість гри наших вихованців вразила багатьох футбольних спеціалістів. Дякуємо діткам і тренеру за чудовий результат, дійсно дуже порадували в такий складний час.», – написали на сторінці у Фейсбук ФЦ «Ковель-Волинь».
Читайте також: Юні волиняни привезли багато нагород із Чемпіонату Європи з важкої атлетики.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)