Курси НБУ $ 40.76 € 43.85
Донецький «Шахтар» у Німеччині розгромив «Лейпциг» – 4:1!

Мар’ян Швед дебют за «Шахтар» відзначив аж двома голами!

Фото із сайту megogo.com.

Сенсаційна перемога українського клубу, якому на цей матч букмекери давали мінімальні шанси

Футбол. Ліга чемпіонів-2023. Група F. «РБ Лейпциг» (Лейпциг, Німеччина) – «Шахтар» (Донецьк, Україна) – 1:4 (0:1 – Мар’ян Швед, 16 хв.; 1:1 – Сімакан, 57; 1:2 – Мар’ян Швед, 58; 1:3 – Михайло Мудрик, 76; 1:4 – Ласіна Траоре, 85). Стадіон «Ред Булл Арена».

«Шахтар»: Трубін – Конопля, Матвієнко, Бондар, Тейлор – Степаненко – Мудрик, Судаков, Бондаренко (Джурасек, 62), Зубков (Траоре, 70) – Швед (Петряк, 62).

У це ніхто не вірив, але донецька команда зробила неймовірне! Про таке ми навіть і не мріяли!

А все диво розпочалося на 16-й хвилині гри. Швед відкрив рахунок у матчі ЛЧ! Воротар «РБ Лейпциг» Петер Гулачі накосячив, втратив м'яч та зробив подарунок українській команді!

Мар'ян Швед просто відправив м'яч у порожні ворота. Це його перший гол у дебютній грі за «Шахтар»!

Мар’ян Швед дебют за «Шахтар» відзначив голом! Фото із сайту megogo.com.
Мар’ян Швед дебют за «Шахтар» відзначив аж двома голами!  Фото із сайту megogo.com.

Відео голу Мар’яна Шведа.

Головні моменти матчу:

0:1 – 16-а хвилина – Швед підтиснув Гулачі за межами штрафного, той помилився, а Мар'ян пробив у порожні!

1:1 – 57-а хвилина – Мохамед Сімакан розстріляв ворота з правого флангу штрафного з передачі Собослаї.

1:2 – 58-а хвилина  – Пас Мудрика з лівого флангу Швед завершив пострілом у захисника, а рикошет пішов у правий кут!

1:3 – 78-а хвилина – Контрвипад через правий фланг Судаков розвинув передачею на Мудрика в центр, а той пробив у правий кут!

1:4 – 85-а хвилина  – Мудрик отримав м'яч на фланзі і точно прострілив на Траоре, який пробив повз Гулачі!

Огляди матчу:

Результат іншого матчу групі F: «Селтік» (Глазго, Шотландія) – «Реал» (Мадрид, Іспанія) – 0:3 (0:1 – Вінісіус Жуніор, 56 хв .; 0:2 – Лука Модрiч, 60; 0:3 – Еден Азар, 77).