На Горохівщині з браконьєрських сіток випустили риби на майже 100 тисяч гривень
Станом на 12 вересня державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля викрили 15 порушень природоохоронного законодавства
Серед них 11 порушення за ч. 3 ст. 85 КУпАП (риболовля з перевищенням дозволених знарядь, знаходження поблизу водойми з сухою сіткою), 1 – за ч. 4 ст. 85 КУпАП (вилов риби забороненим знаряддям лову) та 1 – за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (незаконний збут водних біоресурсів). Крім цього, складено 2 акти виявлення та вилучення безгосподарського майна.
Відповідно до результатів, було вилучено 11 од. заборонених знарядь лову, серед яких 460 метрів сіток.
Рибу, яка була у сітках, повернули у водне середовище, чим попереджено шкоди рибним запасам на 96 135 грн.
Порушення зафіксовані на:
Водосховищі Турське Заболотівської громади Ковельського району. Житель с. Заболоття здійснював вилов риби сітним знаряддям лову.
Річці Західний Буг, поблизу с. Заставне Литовезької громади Володимир-Волинського району. Викрито чотири порушення, серед них: риболовля з перевищенням знарядь, знаходження поблизу водойми з сухим забороненим знаряддям та миття автотранспорту в прибережній зоні річки.
Хрінницькому водосховищі, поблизу с. Гумнище Берестечківської громади Луцького району. Під час обстеження водойми вилучено 5 од. сітних знарядь. Рибу, яка була у сітках, повернуто у водне середовище, чим попереджено шкоди рибним запасам на 96 135 грн.
У місті Луцьк чоловік продавав рибу в’юн без дозвільних документів. Оскільки продавець не зміг надати документи, що підтверджують законність придбання та походження риби, на нього складено протокол за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП.
Озеро Шині, поблизу с. Віл Любешівської громади Камінь-Каширського району. З водойми вилучено 5 безгосподарських сіток, загальною довжиною 200 метрів.
Річка Стохід, поблизу с. Березичі Любешівської громади Камінь-Каширського району. Двоє чоловіків знаходилися на березі водойми з сухими сітками.
Волинський рибоохоронний патруль вкотре закликає рибалок дотримуватися встановленого природоохоронного законодавства. В іншому випадку на рибних мародерів чекає покарання – від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності.
Довідково: з 20 серпня по 30 вересня діє заборона на вилов раків у водних об’єктах Волинської області. За вилов раків під час заборони передбачено покарання від адмінштрафів до кримінальної відповідальності, а також відшкодування нанесених збитків. Компенсація за одного незаконно виловленого рака становить 3 332 грн.
Останні новини:
- Вчителі волинської громади і абетки навчають, і пиріжки для ЗСУ печуть (Фото).
- Удар по Кривому Рогу: рівень води в Інгульці знизився на 40 сантиметрів і падає далі.
- Данілов назвав співвідношення втрат ЗСУ і військ рф під час контрнаступу на Харківщині.