Матч №28: Німеччина врятувалась у матчі з Іспанією і ще має шанс на чемпіонство

Мората поставив німців на шпагат, але не на коліна.

Фото із сайту fifa.com.

Фаворити групи E сильнішого не визначили

Чемпіонат світу. Груповий етап. Група E. 2-й тур. Іспанія – Німеччина – 1:1 (1:0 – Мората, 62 хв.; 2:0 – Фюллькруг, 83).

62-а хвилина: Альба виклав м'яч у штрафній під удар Мораті – з ударом у лівий кут воріт Ноєр не впорався і збірна Іспанії відкрила рахунок.

83-я хвилина: Фюллькруг підхоплює м’яч у штрафному суперника і вколочує його під поперечину воріт Іспанії.

Збірна Німеччини уникнула другої поразки на турнірі і завдяки поразці Японії у грі з Коста-Рикою не втратила шанси на вихід з групи.

Німецькій команді потрібна перемога над Коста-Рикою в останньому турі групи та втрата очок Японією у протистоянні з Іспанією.