В Італії зняли фільм про кохання між українцем і російським солдатом (Фото)
Композитор заявив, що «любов не має кордонів, як і музика», і додав, що з нетерпінням чекає на відгуки.
В Італії зняли короткометражний фільм Borderless («Без кордонів») про «кохання» між українцем та російським військовим – «двох хлопців, пригнічених гнобленням влади та регресією політики до насильства проти цивільних». Вони начебто зустрілись восени 2021 року у Харкові, а влітку 2022-го – на кордоні України та Молдови. Про це інформує Детектор медіа.
Автором ідеї та сценаристом фільм є піаніст Розаріо Ґорґоне. Він проілюстрував цим відео свою музичну композицію і опублікував його в себе на ютубі.
«Без кордонів» – гей-історія кохання російського солдата та українського хлопця в контексті нинішньої російсько-української війни», – йдеться в описі.
За сюжетом, 17-річний українець Денис втікає від війни до Італії, де живе його бабуся. Він постійно згадує про свого «бойфренда» – 19-річного військового Дмітрія з Росії.
За версією фільму, український хлопець ще в жовтні 2021 року в Харкові зустрічався з росіянином, вдягненим військову форму з триколором.
У липні 2022 року росіянин повідомляє українцю, що кидає армію. Денис залишає бабусі записку з текстом: «Вибач бабусю я мусив ити. Скоро пове рнуся з ним. Бережи Астора, я тебе кохаю. Денис» (стилістика збережена).
Коли бабуся читає це, на тлі телевізор показує наслідки обстрілів Харкова.
Денис їде на зустріч з російським військовим. Вони зустрічаються на українсько-молдовському кордоні, при чому сам кордон показаний серед мальовничих гірських пейзажів. Українець та росіянин, який вже скинув військову форму, біжать одне одному назустріч, але Дмітрій збивається з ніг, а Денис перечіплюється через розтяжку.
Композитор заявив, що «любов не має кордонів, як і музика», і додав, що з нетерпінням чекає на відгуки.
Нагадаємо, у серпні на різних українських ресурсах почали показ документального циклу про війну під загальною назвою «А потім прийшли «братья»», створений Об'єднанням українських продюсерів (ОУП), який складається з чотирьох документальних фільмів: «Маріуполь. Невтрачена надія», «Дев’ять життів», «Вокзал надії» та «Втрачений дім».
Читайте також: «Це не фільм, а реальне життя, – 26-річний артилерист, який лікується у Луцьку»