![На Горохівщині навчалися рятувальники-добровольці (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/o/2d/sjyfgo-vygmwwgsbxzst5f4c77v3hao2llkh2do.jpg)
Навики в екстремальних ситуаціях дуже важливі.
Пульс дня
На Горохівщині навчалися рятувальники-добровольці (Фото)
Таких у громаді є багато
Чоловіки розуміють: навики в екстремальних ситуаціях дуже важливі у воєнний час
Важливими всі сприйняли теоретичну й практичну частини.
Важливими всі сприйняли теоретичну й практичну частини.
Практичне відпрацювання вправ зі спеціальної підготовки членів добровільної пожежної охорони на аварійно-рятувальному обладнані відбулася в рамках реалізації міжнародної програми проєкту «Говерла».
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/k/g3/fupqio-0x0-960x1280-pajvhjadjwosbcnmbmc727kann6gfg3k.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/kv/nsivll-0x0-1080x766-elupuvix7anwv5i7lz6refihice7ukvx.jpg)
Володимир ЛИСЮК, провідний інспектор відділу запобігання надзвичайних ситуацій Луцького районного управління ГУ ДСНС України у Волинській області, капітан служби цивільного захисту.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)