![Ківерцівські волонтери почали понеділковий ранок... з грошей](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/e/sa/enfltx-k2y56ji4zv7qrtkpuiqa6ymjhy22tsae.jpg)
Зі світу по ниточці.
Ківерцівські волонтери почали понеділковий ранок... з грошей
Мешканці сіл Суськ і Звози передали донати для воїнів
-- Ранок не з кави, -- так почала допис у фейсбуку Альона Максименко, лідерка волонтерської організації в Ківерцях «Станція добра».
-- Безмежно вдячні жителям села Суськ за надані 23280 гривень + 20 євро та жителям села Звози за 12220 гривень. Ви неймовірні! Вдячні за довіру та співпрацю. Разом здолаємо ворога! -- подякувала волонтерка.
-- Безмежно вдячні жителям села Суськ за надані 23280 гривень + 20 євро та жителям села Звози за 12220 гривень. Ви неймовірні! Вдячні за довіру та співпрацю. Разом здолаємо ворога! -- подякувала волонтерка.
Читайте також: Альона Максименко: «Нас називали «баби-дури» й «рівняння на красу»
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)