![У Нововолинську добудувавли укриття в садочку і відкрили його для вихованців](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/w/vu/iefjnu-altlp5bjv36q3f44t4vtxfvbudgx4vuw.jpeg)
Садочок будуть відвідувати 100 вихованців.
Пульс дня
У Нововолинську добудувавли укриття в садочку і відкрили його для вихованців
16 січня почав роботу Нововолинський садочок №3. Начальник управляння освіти Сергій Мороз оглянув укриття, та ознайомився, як працює заклад у перший день після тривалої перерви
У ЗДО №3 добудовували укриття, тому роботи тривали довше, ніж в інших дошкільних закладах, інформує Нововолинська міська рада. В укритті садочка №3 вклали плитку, встановили меблі, є технічна та питна вода, аптечка, ліхтарі, багато іграшок.
Сьогодні, 16 січня, батьки привели 38 дітей.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/ct/nwpp3w-0x0-768x576-idfdcemrdothkbqvdoaxb7oo4kh3icth.jpeg)
Сьогодні, 16 січня, батьки привели 38 дітей. Загалом садочок будуть відвідувати 100 вихованців.
Відкриття садочка Низкиничах та №2 у Нововолинську поки у планах.
Реклама Google
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)