![На Волині попрощалися із загиблими військовими - батьком та сином (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/v/vg/hh2zh5-nshxvjuq77aoi776spylkgj3pgox4vgv.jpg)
Вічна пам’ять...
На Волині попрощалися із загиблими військовими - батьком та сином (Фото)
Чорний тиждень у Ковельській громаді. Сумні звістки приходять мало не щодня
Сьогодні ковельчани попрощались з батьком і сином – Михайлом та Олександром Куциками. Бракує слів, аби описати горе, яке спіткало родину. На жаль, під час несення військової служби загинули син та онук, чоловік і син, батько і брат, двоє українців, наші земляки, йдеться на сайті Ковельської міськради.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/6l/uwua2s-0x0-1000x600-kzw54ujle362s4opfqhibykvpb2ov6lz.jpg)
Ковельчани у перші дні війни прийшли добровольцями у військкомат. Молодший з сім’ї – Сашко, з 2016 по 2021 рік служив за контрактом, був учасником бойових дій. Після повномасштабного вторгнення разом з батьком став на захист своєї країни. Служили в одній бригаді ТРО.
Ковельчани у перші дні війни прийшли добровольцями у військкомат.
«Михайло та Олександр Куцики — наші ковельчани. Сашко мав бойовий досвід, воював під Краматорськом. Він — справжній воїн, справжній чоловік. Вслід за ним пішов і батько, адже розумів, що разом їм буде легше, разом — вони сила, – звернувся до присутніх міський голова Ігор Чайка. – Війна пише жахливі сценарії. Один з них трапився і з ними. Михайла всі знали як успішного підприємця, хорошого друга. Але в першу чергу він був порядним громадянином, чоловіком і татом. І сьогодні ми прощаємось з ними навіки».
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/ud/mfhwkd-0x0-1920x1440-sk7l25isbu4t3fxfgfwic6bwuowcuudi.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/r/54/zryuny-0x0-1920x1440-nagcaa46sgcpw62owrq2almvku2ic54r.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/44/tbs2j7-0x0-1920x1440-us2xhij5y5yno5gai6g5mhwiqihv344g.jpg)
Це уже друга ковельська родина, яка поклала на вівтар війни і батька, і сина. Не можна забувати, хто наш агресор. Олександр і Михайло могли б будувати своє мирне життя, але прийшло 24 лютого.
Клята війна. Скільки сліз і горя вона принесла на українську землю. Сьогодні не витримало небо, воно теж плакало разом з рідними, друзями, ковельчанами.
Надзвичайно боляче відпускати дорогих серцю людей. Михайло та Олександр Куцики – наші воїни. Вічна їм пам’ять і слава.
Читайте також: Волинь знову у жалобі: загинув Герой Сергій Вакалюк.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)