![На Рівненщині продовжують укріпляти кордон та прикордоння](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/j/zl/u2w6q5-cvr6tmtk2vks7biddeuvrfugn7unvzlj.jpg)
Усі складові Сил оборони - прикордонники, ЗСУ, СБУ та Нацгвардія об’єднали зусилля.
На Рівненщині продовжують укріпляти кордон та прикордоння
Споруджують додаткові фортифікаційні споруди, багаторівневі системи захисту та пастки для ворога
На українсько-білоруському кордоні триває робота з укріплення. Споруджують додаткові фортифікаційні споруди, багаторівневі системи захисту та пастки для ворога. Про це повідомив перший заступник голови ОДА Сергій Подолін, йдеться на сайті Рівненської ОВА.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/v/ye/vsupyo-0x0-1200x1600-62debgdlgipr2wjbrae2eto5lfm75yev.jpg)
«Ці роботи не припиняються, адже наша головна задача – бути спроможними діяти у відповідь. Провів особисті зустрічі з військовими, керівництвом північних районів та керівниками громад регіону. Аналізували хід розбудови, можливості та потреби. Маємо бути готовими до розвитку будь-якої ситуації», - наголошує Сергій Подолін.
Ці роботи не припиняються.
Усі складові Сил оборони - прикордонники, ЗСУ, СБУ та Нацгвардія об’єднали зусилля та роблять усе, аби укріпити як лінію кордону, так і прикордоння.
Читайте також: «Водопровідну воду для рівнян освятив священник московського патріархату»
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)