![У День Соборності Нововолинськ зустрічає свого загиблого Героя](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/v/kv/b2ayvm-rjnrmvbfqef4am7k3ef4yiiq7syibkvv.jpg)
Вічна пам’ять воїну.
Пульс дня
У День Соборності Нововолинськ зустрічає свого загиблого Героя
Ніколи не забути
-- У неділю, 22 січня, зустрічаємо нашого Героя Івана Бондарука. Зустріч на в’їзді в Нововолинськ о 10:30. Коридором шани проводимо Захисника до його будинку на вулиці Куліша, 3, -- написав мер Нововолинська Борис Карпус.
Панахида відбудеться у Свято-Покровській церкві (біля центрального ринку) об 11:30. Чин погребіння на Алеї слави Героїв (кладовище в районі 2-ї шахти). Вічна пам’ять!
Співчуття родині та близьким Героя.
Співчуття родині та близьким Героя.
Читайте новини російсько-українскої війни ТУТ.
Реклама Google
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)