![На Волині велика вода: повінь затоплює обійстя (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/s/nv/m4tayn-xkjszigpgqtxncuhffbq2z2lfsejrnvs.jpg)
Жах...
На Волині велика вода: повінь затоплює обійстя (Фото)
Минулої доби рятувальники відкачали понад 200 кубометрів води з підтоплених присадибних ділянок
25 лютого рятувальники 17 ДПРЧ смт Турійськ відкачували воду з присадибних ділянок на вулицях Озерній та Осінній в Турійську. За допомогою мотопомпи вони відкачали понад 200 метрів кубічних води, повідомляє ДСНС Волині.
З початку року рятувальники здійснили 18 виїздів для відпомпування води з приватних садиб і домогосподарств. Зокрема на Ковельщині рятувальники працювали на території Ратнівської, Любомльської, Турійської, Шацької громад та в місті Ковелі.
З початку року рятувальники здійснили 18 виїздів для відпомпування води з приватних садиб і домогосподарств.
Крім того, здійснювали відкачування води у місті Камені-Каширському, а також на території Луцької і Ківерцівської громади. З початку року вони відкачали понад 3,7 тисяч кубометрів води з підтоплених територій, будівель та домогосподарств.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/w/wc/xntsjq-0x0-823x650-pwemtsm4deya2lynngubmly4vllpkwcw.jpg)
Читайте також: Сьогодні у більшій частині Луцька відключили воду.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)