![Поліцейські вилучили у двох мешканців Волині боєприпаси](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/i/ic/sxxspo-c4mvkwzpqx3u4baw5ghfmwhyrzmzzici.jpg)
Знайшли набої і гранату.
Поліцейські вилучили у двох мешканців Волині боєприпаси
За незаконне поводження з боєприпасами волинянам загрожує, зокрема, до семи років позбавлення волі
У суботу поліцейські вилучили в домівках жителів Горохова та Ковельського району боєприпаси. Про це інформує поліція Волині.
У суботу, 28 січня, під час проведення санкціонованого обшуку за місцем проживання 36-річного жителя Ковельського району поліцейські виявили та вилучили корпус гранати РГД-5 із запалом та 5 набоїв калібру 5,45 мм.
Цього ж дня у 49-річного жителя Горохова правоохоронці вилучили 96 набоїв калібру 5,45 мм. Боєприпаси чоловік зберігав у будинку за місцем проживання.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/p/cm/7rjzdj-0x0-576x402-5kg73q6whmeowuol7upemjjmorrqrcmp.jpg)
Усе вилучене направили на дослідження у Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.
Усе вилучене направили на дослідження у Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.
За фактом незаконного поводження з боєприпасами слідчі відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.
Поліція Волині нагадує, особа, яка добровільно видасть органам влади незаконні зброю та боєприпаси, звільняється від кримінальної відповідальності, передбаченої ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.
Читайте також: «Росія поширила фейк про західну зброю на Рівненській АЕС»
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)