![Не стало офіцера-вихователя Волинського обласного ліцею імені Героїв Небесної Сотні](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/y/d3/m4kfgo-0x0-958x639-bezrj6f22bjuigt2g4bq6tscdehgmd3y.jpg)
Вічна пам'ять!
Не стало офіцера-вихователя Волинського обласного ліцею імені Героїв Небесної Сотні
Йому було лише 56
Сьогодні вночі помер старший офіцер-вихователь, начальник курсу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні лейтенант Дорошенко Олександр Миколайович.
Олександр Миколайович став прикладом професіоналізму, компетентності, відповідальності! Він завжди дотримувався свого слова, був мудрий, справедливий, рішучий, але такий добрий і водночас чуйний!
Про це повідомили на сторінці закладу.
«Олександр Миколайович став прикладом професіоналізму, компетентності, відповідальності! Він завжди дотримувався свого слова, був мудрий, справедливий, рішучий, але такий добрий і водночас чуйний!
Світла пам’ять про нього ніколи не згасне в наших серцях... Висловлюємо щирі співчуття дружині та доньці... Це непоправна втрата», – йдеться у повідомленні.
Прощання відбудеться сьогодні о 15.00 год в стінах ліцею. Із 17.00 год та до ранку тіло перебуватиме у Будинку панахиди.
Похорон – 3 лютого.
Читайте також: У Нововолинську відзначили людей, чия кров рятує захисників.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/f3/efgbcv--1x0-1075x1260-4mgloez4yvhlclyrvp3zsffqsaitvf3i.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)