![Сьогодні в Горохові буде особливий ярмарок (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/f/2i/wcapqh-5q44p7lbbyj6gmtqtehvi4jgcj7k72if.jpeg)
Переможемо разом!
Сьогодні в Горохові буде особливий ярмарок (Фото)
Студенти відокремленого структурного підрозділу «Горохівський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування» знову запрошують усіх горохівчан і гостей міста підтримати ЗСУ
Юні й дорслі волонтери центру «Твори добро» запропонують усім свої прегарні вироби. А ще вони напекли багато різної смакоти.
Благодійні ярмарки викладачі коледжу і студенти проводять майже з перших днів війни. Горохівчани й гості міста охоче купляють смаколики й прегарні сувеніри, зроблені з любов'ю до краси й вірою в Перемогу.
Благодійні ярмарки викладачі коледжу і студенти проводять майже з перших днів війни. Горохівчани й гості міста охоче купляють смаколики й прегарні сувеніри, зроблені з любов'ю до краси й вірою в Перемогу.
Всі вторговані за них гроші волонтери скеровують на потреби ЗСУ.
Поспішіть на міський ринок і сьогодні. Переможемо разом!
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/p/pa/ef3rsf-0x0-2048x1362-5d7oikxfnmxorhx5f2mvdee45oo2qpap.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/lu/k4opga-0x0-1536x2048-g44k4pz2sx6aslnzzuo5zjvb6cp2ilux.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/l/sf/ur4knu-0x0-1536x2048-uedv45jeigev4uz52xlqc6owqqcsbsfl.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/5/zk/cu2r6n-0x0-2048x1362-3ro5ssu5mp65urziwufkwew2sbkzdzk5.jpeg)
Читайте також: «Литовці за годину зібрали понад мільйон євро на радари ППО для України».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)