![Воїни ЗСУ отримають надзвичайні подарунки від малих і юних волинян (Фото, відео)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/n/rw/g2qsnv-fb7xriy475q2xursjer5ehvk23xi3rwn.jpg)
Те, що хай трішечки, але зігріває в холодному окопі.
Воїни ЗСУ отримають надзвичайні подарунки від малих і юних волинян (Фото, відео)
На фронт передадуть тисячу листів
В громадах Волині для українських захисників на передову підготували та зібрали тисячу листів зі словами подяки та підтримки від дітей і молоді. Акцію підтримки організували у Волинському молодіжному центрі, – розповіла Суспільному виконувачка обов'язків директора центру Яна Романюк.
Участь в акції взяли волонтери, школярі та активісти молодіжних організацій-партнерів із усієї Волині.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/ff/bfcvwd-0x0-1040x585-p37txspnjmzqmakxb3ynjenkfgwsjffi.jpg)
«Я читала листи, і запам’ятала таку фразу: «Я не можу тобі нічим допомогти наш захисник, але я можу зігріти тебе добрими словами». І я думаю, це дуже важливо, коли наші захисники там, вони розуміють, що про них пам'ятають», – каже керівниця центру Яна Романюк.
«Я читала листи, і запам’ятала таку фразу: «Я не можу тобі нічим допомогти наш захисник, але я можу зігріти тебе добрими словами». І я думаю, це дуже важливо, коли наші захисники там, вони розуміють, що про них пам'ятають», – каже керівниця центру.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/w/hi/5jdd5s-0x-1-952x536-kinzlrbusljnpgzwrosxcf3phsjlihiw.jpg)
Спершу в рамках акції планували зібрати лише сотню листів. Яна Романюк говорить: дитячі листи надзвичайно щемливі та особливі.
«Є лист, який в ручному конверті запакований. Є лист, а внизу запакований, щось схоже на шкарпетки, поклали. Ще десь є лист, дитина написала, молодь, і поклала три цукерочки. Хтось свою руку – відбиток зробив, і найбільше, що мене вразило – ось є такий лист, тут малюнок, і вишита молитва «Отче наш»», – говорить Яна Романюк.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/4/gw/jtywt2-0x-1-952x535-dx4s3g7f4oocfx6omgkvcaaygaxumgw4.jpg)
Збір листів в одному з вишів організував 20-річний студент Антон Никитюк, який очолює студентську раду. Каже: такі листи нагадують, що бійців пам'ятають і чекають вдома.«Сам розумію, наскільки хлопцям на нулі важко. Сидять без зв'язку можна сказати, сидять постійно в окопах, і думаю, що ці листи. Повертають їх у реальне життя, нагадують, що їх тут чекають, нагадують, що їх тут люблять, що бажають їм тільки здоров'я», – сказав студент.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/f/q3/iulfsl-0x0-952x536-uahmo4yysevy7hhsmavhllzl2tr52q3f.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/u/as/ikwjum-0x0-952x536-6wh5dgyottdiu2rllocmjr6bzmn65asu.jpg)
Найбільше листів – майже пів тисячі – зібрали у Володимирській громаді. Працівник молодіжного центру Владислав Ревін збирає написане для волонтерів, які відвозять листи на передову.
Зі слів хлопця, його дядько з перших днів воює, тож слова підтримки для військових необхідні.
«Були листи – дитина намалювала рукавичку, і написала: «Ця рукавичка вас зігріє». Це дуже мило і класно. Крім листів, передаємо передачі, де можуть бути продукти, гігієна, медикаменти, іноді бувають палатки, коли просять, спальні мішки», – додав студент. Першу сотню листів передали у різні підрозділи волинської 14-ї окремої механізованої бригади, решту конвертів планують відправити впродовж наступного тижня для захисників з інших бригад.
Читайте також: «Про що волинські рятівники розповідають дітям»
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)