![У Волинській бригаді служить неймовірний стрілець-кухар (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/x/pa/d3lbya-xhngbj7s56qtlucjd76tgi4havwy6pax.jpg)
Пан Роман служить у Ковельському батальйоні Волинської бригади тероборони з 25 лютого.
У Волинській бригаді служить неймовірний стрілець-кухар (Фото)
Про кухню пана Романа ходять легенди
Пан Роман служить у Ковельському батальйоні Волинської бригади тероборони з 25 лютого 2022 року. Служить на посаді стрільця – проте у своєму відділенні позаштатно ще й виконує обов’язки кухаря. Про це інформує пресслужба 100-ї Бригади Тероборони.
Адже до широкомасштабного вторгнення вдома звик готувати разом з дружиною. Меню для бойових побратимів чоловік укладає з урахуванням їхніх побажань. Але неодмінно з таким розрахунком, аби одна й та ж сама страва не повторювалася частіше, ніж два рази на місяць (уявляєте?!).
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/q/rc/h4aeui-0x0-2048x1365-octazepoxlfohfivnfv3skpwjgttxrcq.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/ja/5vkwok-0x0-2048x1365-l7rmwmovjpb75vc4hpcrqikmmff6qjax.jpg)
Своєю ж «коронною» стравою Роман вважає Його Величність української кухні – Червоний Борщ. Також любить готувати чинахі по-гуцульськи (страва на основі квасолі та м’яса) та драники (вони ж деруни-картоплянці – млинці, які нині мають на Волині ще й «політичний підтекст»).
Полюбляють побратими і козацький борщ авторства нашого героя (для приготування цієї страви беруться капуста квашена, капуста свіжа, пшоно та м’ясо).
А ще на кухні, де щодня чаклує над сніданками, обідами й вечерями Роман (облаштованій у звичайному бліндажі, зведеному в глухих прикордонних лісах півночі Волині!) – ідеальний порядок. Столи та мисники акуратно застелені клейонкою. Слоїки з консервацією вишикувалися стрункими шеренгами на поличках. Каструлі з пательнями відпочивають після «наряду» висячи на цвяшках. Пакуночки зі спеціями дбайливо складені у картонну коробку.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/dg/acbpfr-0x0-2048x1365-jt5nk4c2qpvdrs74i7fnes5crd6fudgi.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/rc/f3m263-0x0-2048x1365-mqpcmtmhpvsxwrizij43fsiyn5ot6rcb.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/sb/bdtlng-0x0-2048x1365-kbvey5afkn2tmmbwexkgihfm4534msbo.jpg)
А в мисочках вже залиті водою подрібнені овочеві «заготовки»: картопля, морква, цибуля – бо ж обід уже не за горами…
Понад усе Роман, звісно, мріє про Перемогу. А здобувати її йому таки є заради кого! – Адже вдома на чоловіка чекають любляча дружина та трійко неповнолітніх дітей. Як каже він сам: «два синочки і лапочка дочка».
Понад усе Роман, звісно, мріє про Перемогу. А здобувати її йому таки є заради кого! – Адже вдома на чоловіка чекають любляча дружина та трійко неповнолітніх дітей. Як каже він сам: «два синочки і лапочка дочка».
Читайте також: «Майже 3 тисячі українців за добу подали заявки до штурмових бригад МВС»
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)