![Ситуація на кордоні Волині з білоруссю станом на ранок 9 лютого](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/p/qq/igxl2e-dsgah7bsuqbe4vpdxhejl4hdb6c7hqqp.jpg)
Кордон під надійним захистом.
Ситуація на кордоні Волині з білоруссю станом на ранок 9 лютого
Українські захисники - на варті спокою місцевих жителів
Про обстановку на кордоні Камінь-Каширського району Волині з білоруссю повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці голова Камінь-Каширської райдержадміністрації Ольга Ващук.
Ситуація спокійна та контрольована.
«351-й день... Незламно, героїчно, потужно бореться Україна. Заручившись світовою підтримкою, вона обов'язково покладе край ворожій навалі. Ганебна поразка росії – неминуча.
Тому продовжуємо допомагати нашим воїнам працювати над захистом і надійною охороною кордону. Там, на щастя, ситуація спокійна та контрольована.
Краяни, не забуваємо про інформаційну безпеку. Ніяких провокацій, а лише офіційні джерела. Все буде добре завдяки тим, хто боронить наші небо та землю. Слава Україні! Героям слава!» - йдеться у повідомленні.
Читайте також: лукашенко вже готується до поразки путіна: експерт про гучну заяву білоруського диктатора.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)