![Хелм подарував Ковелю потужний генератор за понад 300 тисяч гривень](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/7/gu/3jmae7-haxauszcqwexuxgrhzfacha7tjkrjgu7.jpg)
Потужність дизельного генератора - 44 кВт.
Хелм подарував Ковелю потужний генератор за понад 300 тисяч гривень
Мер Ігор Чайка подякував своєму польському колезі
«Дякую меру Хелма Якубу Банашеку (Jakub Banaszek) та його команді за ініціативу і сприяння. І спасибі небайдужій громаді міста, що об’єдналися в допомозі Ковелю, - написав міський голова Ковеля на своїй сторінці у Facebook. - Сьогодні, коли зустріли вантаж, познайомився з Робертом Косинскі - волонтером і приватним підприємцем з Хелма, який привіз допомогу в Ковель. Саме у фірми Роберта наші партнери придбали за зібрані поляками 38 тис. злотих дизельного генератора на 44 кВт. Крім того, Роберт привіз у Ковель ще й понад 60 коробок медикаментів: завантажив ними весь салон автомобіля.
Обидві емблеми - про небайдужих мешканців Хелма. Добрих людей.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/7/jn/rntdux-0x-1-4640x2970-nw5l45zjetnjyikuqv26bqrxpx2qxjn7.jpg)
Наклейки на генераторі - від тих, хто долучився до чергової історії допомоги Ковелю - прапор нашого партнерського міста Хелма і емблема Фонду Партнерства та Співпраці (Fundacja Partnerstwo i Współpraca), що заснований Станіславом Адамяком, Почесним консулом України в Хелмі.
Обидві емблеми - про небайдужих мешканців Хелма. Добрих людей.
Щиро радію, що Ковель має стільки друзів в різних куточках світу. Дякую за підтримку».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)