![На Волині 16-річного підлітка вбило струмом](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/s/tf/7pgo52-xhuo2cc5wpsmdoejsk63kn3aigh42tfs.png)
Трагічний випадок трапився у п'ятницю, 10 лютого.
На Волині 16-річного підлітка вбило струмом
У селі Нудиже Головненської громади Ковельського району 16-річного підлітка вбило струмом
Трагічний випадок трапився у п'ятницю, 10 лютого. Про це виданню ВСН стало відомо із власних джерел.
Внесено відомості за ст. 115 з приміткою «нещасний випадок».
Інформацію підтвердили у пресслужбі поліції Волині. «До поліції надходило повідомлення про ураження струмом 16-річного підлітка, від чого він помер. Внесено відомості за ст. 115 з приміткою «нещасний випадок». Усі обставини з‘ясовуються», - повідомили у поліції.
Відомо, що загиблого підлітка звати Дмитро Карпук, йому 16 років. Він був жителем села Крушинець, навчався в 11 класі. Про смерть підлітка також повідомили у Нудиженському ліцеї, де він навчався. «В наш ліцей прилетіла страшна звістка. Трагічно загинув учень 11 класу Карпук Дмитро. Приносимо співчуття сім'ї загиблого, родичам, друзям і всім хто знав Діму. Спи спокійно ти навіки у наших серцях», - йдеться у дописі.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/5b/fhxbly-0x0-178x265-5yuf4wr7e5ilufslizpmaylec4zpk5bh.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)