Курси НБУ $ 41.10 € 44.63
Українець Дмитро Підручний 5-е місце в біатлоні обміняв на 8-е

А два роки тому на цій дистанції Дмитро Підручний став першим українцем – чемпіоном світу з біатлону!

Фото із сайту biathlon.com.ua.

Проте, враховуючи, що це для Дмитра лише перший бойовий тиждень після важкої травми, результат дуже хороший

Тільки що в німецькому Обергофі фінішував чоловічий персьют Чемпіонату світу-2023, у якому брали участь четверо українських біатлоністів.

Ось на яких позиціях наші стартували:

Звісно, всі медальні надії ми покладали на Дмитра Підручного, але цього разу він припустився двох промахів і, зважаючи на те, що тільки повертається після операції, на дистанції йому трохи не вистачило сил поборотися за «квіткову церемонію». Проте і 8-е місце Дмитра збільшило його шанси на потрапляння у мас-старт, де стартуватимуть кращі 30 біатлоністів сезону.

Загалом, нарешті всі четверо наших чоловіків потрапили в заліковий список перших сорока спортсменів.

А тріумфував у гонці знову 29-річний норвежець Йоганнес-Тінгнес Бйо, який, вирушивши на дистанцію з 15-секундною перевагою, закрив усі 20 мішеней і після останньої стрільби переможно підняв вгору кулаки. Він сьогодні став 15-разовим чемпіоном світу (тільки на цій першості у трьох гонках – три «золота»)! Браво!!!

Чемпіонат світу-2023. Чоловічий персьют (12,5 км):

29-річний норвежець Йоганнес-Тінгнес Бйо сьогодні став 15-разовим чемпіоном світу (тільки на цій першості у трьох гонках – три «золота»)! Браво!!!

До речі, 10 березня 2019 року Дмитро Підручний став першим українцем – чемпіоном світу з біатлону серед чоловіків, перемігши в перегонах переслідування. До цього чемпіонату він встиг відновитися після важкої травми.

Наш жаль, наш прогноз не змінився: у збірної України на ЧС-2023 – буде 0 медалей. Нехай він не збудеться!