![Лучани просять продовжити графік роботи аптек](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/p/iq/uehmzg-qeva66mxasuaxudift7o4z3nxgxcdiqp.jpg)
Лучани просять продовжити графік роботи аптек
Іноді ліки потрібні і пізно ввечері
Міський голова Ігор Поліщук акцентував на толерантному ставленні працівників міської ради до відвідувачів установ, йдеться на сайті Луцької міськради.
Люди просять, щоб вони працювали хоча б до 22-ї чи 22-30.
«Не повинна людина з інвалідністю, яка прийшла у департамент соціальної політики за продуктовим набором, бігати по колу: департамент — терцентр — міська рада. Я прошу усіх дещо змінити ставлення до спілкування з людьми і до роботи з тими, хто приходить до нас по допомогу, особливо з соціально вразливими категоріями населення», - сказав міський голова.
Наголосив, що отримує багато скарг від людей щодо графіків роботи аптек. Закриваються о 21 годині. Люди просять, щоб вони працювали хоча б до 22-ї чи 22-30.
Читайте також: У Луцьку працюватимуть над придбанням сміттєвих контейнерів для жителів приватного сектору.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)