![У Ковелі небайдужий громадянин повідомив про нетверезих водіїв, - їх зловили](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/4/2x/zf2lii-pyq6ovvqsn5tsmb3atyiidpyrk6np2x4.jpg)
Керманичі справді виявились п'яними.
У Ковелі небайдужий громадянин повідомив про нетверезих водіїв, - їх зловили
Можливо цим він врятував комусь здоров’я або й життя
Про це інформує Патрульна поліція Волині:
«Сьогодні під час несення служби на одному із блокпостів до патрульних міста Ковеля звернувся чоловік та розповів, що йому відомо про двох водіїв вантажівок, які керують у нетверезому стані.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/7/rg/5pllvc-0x0-1154x2048-sbsfjwgae3qhsnngz626xsm7zsmbrrg7.jpg)
Інспектори зупинили схожі за описом транспортні засоби, коли ті проїжджали через блокпост. Під час спілкування з водіями поліцейські виявили у них ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти огляд за допомогою приладу Drager на місці події. Результат виявився позитивним: в одного з чоловіків — 2, 57 проміле, а в іншого — 1, 61 проміле.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/k/ln/5k4nc4-0x0-1536x2048-qeub57nh5tvots5us4lit3lbvoecjlnk.jpg)
На обох правопорушників патрульні склали протоколи за ст. 130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП.
Вкотре закликаємо громадян не сідати за кермо напідпитку. Ваша безвідповідальність може коштувати комусь життя!».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)