![Ситуація на кордоні Волині з білоруссю станом на ранок 15 лютого](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/p/qq/igxl2e-dsgah7bsuqbe4vpdxhejl4hdb6c7hqqp.jpg)
Кордон під надійним захистом.
Ситуація на кордоні Волині з білоруссю станом на ранок 15 лютого
Українські захисники - на варті спокою місцевих жителів
Про обстановку на кордоні Камінь-Каширського району Волині з білоруссю повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці голова Камінь-Каширської райдержадміністрації Ольга Ващук.
Ситуація вздовж лінії розмежування залишається незмінною. Наразі немає підстав турбуватися.
«Ніколи не можна звикнути до втрат на полі бою, а тим паче – осягнути біль, який переживають рідні загиблих. Захисник України Олександр Парфелюк тримає небо. Спочивай з миром, Герою!
За щоденним зведенням прикордонників і військових, ситуація вздовж лінії розмежування залишається незмінною. Наразі немає підстав турбуватися. Цілком віримо в наших охоронців держрубежу.
15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Війна в Афганістані – синонім великого лиха. Вона безжально перекреслила тисячі життів, понівечила багато людських доль. На жаль, українцям знову доводиться відчувати її руйнівний відбиток. Доземний уклін ветеранам локальних збройних конфліктів, які нині використовують і передають свій бойовий досвід для захисту України від російських загарбників.
Не забуваємо тих, хто у вічності! Схиляємо голови перед їхньою світлою пам’яттю!
Попри все, духовна сила цієї днини нагадує, що скоро зустрінемо весну, а з нею – перемогу!» - йдеться у повідомленні.
Читайте також: Зеленський прокоментував загрозу з боку білорусі.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)