![На Волині понад 23 га лісу вартістю більше 62 мільйонів гривень повернуті державі](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/4/67/hxeqtu-4ifkkjlj6ovou7w6dozlu7gndp67p674.jpg)
На Волині понад 23 га лісу вартістю більше 62 мільйонів гривень повернуті державі
У справу втрутилася прокуратура
На виконання рішення Господарського суду Волинської області, якими задоволено позов Волинської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Волинської обласної державної адміністрації до Маневицької селищної ради, у власність держави витребувано земельну ділянку лісогосподарського призначення площею понад 23 га і вартістю більше 62 мільйонів гривень.
Прокурори з'ясували, що землі, які перебували у користуванні державного лісогосподарського підприємства, органом місцевого самоврядування були неправомірно зареєстровані як комунальна власність і вилучені з лісового фонду.
У суді прокурори довели незаконність таких дій та домоглися повернення земельної ділянки у власність держави.
Рішення суду виконане.
Землі, які перебували у користуванні державного лісогосподарського підприємства, органом місцевого самоврядування були неправомірно зареєстровані як комунальна власність і вилучені з лісового фонду.
Пресслужба обласної прокуратури
Читайте також: Волинські поліцейські затримали «вокзального» злодія з крупною сумою.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)