![На Рівненщині нагородили переможців конкурсу «Учитель року-2023» (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/f/o2/tir74e-ax3gq2c7yyl25k65f2uoktaoazgpro2f.jpeg)
Освітяни, які посядуть призові місця на всеукраїнському етапі, отримають премії від 65 до 52 тисяч гривень.
На Рівненщині нагородили переможців конкурсу «Учитель року-2023» (Фото)
За звання кращого з кращих вчителя Рівненщини змагалися педагоги з предметів захисту України, початкової освіти, фізичної культури та основ здоров’я
Переможцям вручили відзнаки та сертифікати на премії, а це близько 15 тисяч гривень. Кошти за перемогу закладені в обласній програмі розвитку освіти, повіломляє Рівне вечірнє.
- Педагоги Рівненщини – люди, які горять своєю працею і несуть світло. Сьогодні вони не просто вчителі – вони наставники, ментори, люди, які формують нову націю. А українські школи стали Пунктами Незламності для всієї країни. Адже повернувши дітей 1 вересня в заклади освіти, ми зробили те, чого не очікував ворог.
Ми, по суті, запроєктували Перемогу, – сказав начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.
Загалом до участі у цьогорічному конкурсі долучилися 78 педагогів Рівненської області. Відбірковий етап визначив 16 переможців у кожній з номінацій, які змагалися за звання кращих.
Загалом до участі у цьогорічному конкурсі долучилися 78 педагогів Рівненської області. Відбірковий етап визначив 16 переможців у кожній з номінацій, які змагалися за звання кращих.
Під час конкурсу освітяни демонстрували знання із предмета, вміння володіти сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями, а також сучасними методами, прийомами, формами і засобами навчання. Найпопулярнішою цьогоріч стала номінація «початкова освіта» - зареєструвалися майже 40 % педагогів від загальної кількості учасників.
Фінальний етап визначив 4 педагоги, які представлятимуть Рівненщину в столиці:
= у номінації «Захист України» – Сергій Гапанчак, вчитель Рівненського ліцею № 15 Рівненської міської ради;
= у номінації «Основи здоров’я» – Наталія Приходько, вчителька Рівненського ліцею № 17 Рівненської міської ради;
= у номінації «Початкова освіта» – Альона Козачук, вчителька Рівненського ліцею «Колегіум» Рівненської міської ради;
= у номінації «Фізична культура» – Мирослав Радіца, вчитель Здолбунівського ліцею № 6 Здолбунівської міської ради.
-Конкурс «Учитель року» покликаний формувати нове покоління педагогів. А під час війни ви гідно тримаєте не лише освітній фронт, а й волонтерський. Власними вчинками виховуєте в молоді гідність, чуйність та патріотизм, – зауважив перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.
Освітяни, які посядуть призові місця на всеукраїнському етапі, отримають премії від 65 до 52 тисяч гривень.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/l/mv/xxuojp-0x0-800x600-e423hmvladobnweelnc73f2vcjjuomvl.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/2/6o/lwfghn-0x0-799x533-7w2qbblqfd5un24f2rdjf2mg7mlb56o2.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/f/y4/omy2xf-0x0-799x533-g4ugu4waem4k3mz2pheghrqogkbk6y4f.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/hj/koqvz5-0x0-799x533-74ruto6tbgtomclm24x6tol4w3pv4hj6.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/ru/vpubgl-0x0-799x533-gfsnveyqfxg4qboigl5m32jghdqtfrug.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/bz/k4h7ee-0x0-650x433-qgmfh334laorh24bb5xagd5euqs5ibzt.jpeg)
Читайте також: «На Рівненщині печиво для дітей воїнів закуповували по 400–600 гривень за кілограм».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)