![На Волині зафіксували спалах «свинки»](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/o/ff/q5zemd-44z4hzhdstiru3kka73yb7cwmljb6ffo.jpeg)
Найбільше випадків паротиту реєстрували на Волині в 2014 році.
На Волині зафіксували спалах «свинки»
Вірусний паротит у народі більш відомий як «свинка»
У Волинському центрі контролю та профілактики хвороб зазначили, що спалах хвороби виявили у Луцькому районі.
Про це йдеться в сюжеті телеканалу «КонкурентTV».
«Свинка», як відомо, передається повітряно-крапельним шляхом. Серед симптомів – висока температура, припухлість та болючість в області слинних залоз, запалення привушних, підщелепних залоз, головний біль, загальна слабкість і нездужання, безсоння.
«Свинка», як відомо, передається повітряно-крапельним шляхом. Серед симптомів – висока температура, припухлість та болючість в області слинних залоз, запалення привушних, підщелепних залоз, головний біль, загальна слабкість і нездужання, безсоння.
Зазначимо, найбільше випадків паротиту реєстрували на Волині в 2014 році – тоді захворіли 17 людей, найменше у 2018-2019 роках – по 2 випадки. Загалом за минулі 10 років у Волинській області на свинку захворіли 54 людини.
Читайте також: «Захисникам Рівненщини безкоштовно протезуватимуть зуби».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)