![У Луцьку жінка зачинилася в санвузлі і не могла вийти](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/q/xi/hi47xj-j67yflvghsup5ooeadkhchuig6hp6xiq.jpg)
У Луцьку жінка зачинилася в санвузлі і не могла вийти
За минуле чергування рятувальники двічі виїжджали на аварійне відкривання дверей квартир, де перебували літні жінки, які потребували допомоги
22 лютого наприкінці дня рятувальники 5 ДПРЧ здійснили аварійне відкривання дверей в квартирі на вулиці Митрополита Шептицького у Нововолинську. У помешканні перебувала жінка, яка не виходила на зв’язок з опікунами. Рятувальники потрапили у квартиру через вікно на першому поверсі й виявили жінку, яка лежала на підлозі. На щастя, вона була живою, однак не могла самотужки підвестися. Рятувальники допомогли літній жінці підвестися й відчинили зсередини вхідні двері для працівників медичної служби й опікунів, повідомляє ДСНС Волині.
Деблокували двері до санвузла рятувальники 1 ДПРЧ, які прибули за викликом.
Схожа ситуація трапилася сьогодні близько опівночі у Луцьку на проспекті Відродження – там літня жінка також потребувала допомоги. Жінка зачинила двері до санвузла й не зуміла їх відчинити ані вона, ані товаришка, яка також перебувала у помешканні. Деблокували двері до санвузла рятувальники 1 ДПРЧ, які прибули за викликом.
Читайте також: У Луцьку в квартирі знайшли застреленого 27-річного чоловіка: що знають сусіди.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)