![Юна волинянка стала чемпіонкою України з лижних перегонів (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/t/gk/kcsnoo-wi2msbbiceq3catnxn4t7mw7gzh4igkt.jpg)
Так тримати!
Юна волинянка стала чемпіонкою України з лижних перегонів (Фото)
У володимирчанки Анни Клим’юк нова перемога у гірськолижному спорті
З 20 по 23 лютого у західному спортивно-тренувальному центрі, що на Львівщині, проходив чемпіонат України з лижних перегонів серед параспортсменів. У напруженій боротьбі вихованиця Володимирського ліцею №1 Анна Клим’юк здобула золоту медаль і стала чемпіонкою України. Про це йдеться на сайті Володимирської міськради.
У напруженій боротьбі вихованиця Володимирського ліцею №1 Анна Клим’юк здобула золоту медаль і стала чемпіонкою України.
Це далеко не перший успіх юної спортсменки. Варто зазначити, Аня займається гірськолижним спортом четвертий рік поспіль, і за цей період їй вдалося досягнути високих результатів – неодноразово ставала чемпіонкою змагань різного рівня, а минулого року після успішного сезону її запросили до складу національної збірної України.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/4/of/i4sw4f-0x0-1024x768-n7c7rult63vqw3ez6bvjyuqnzacvgof4.jpg)
Читайте також: Юна ковельчанка привезла медаль із чемпіонату України.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)