![На Львівщині подружжя застрягло автівкою посеред річки](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/w/7w/fqm4yu-dpfxfdbbi4yehelxg6ecwiwuajpgf7ww.jpg)
Отакої!
На Львівщині подружжя застрягло автівкою посеред річки
23 лютого о 14:45 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в м. Старий Самбір на вул. Садова, Самбірського району, в річку Яблунька заїхав автомобіль «Mersedes ML-315»
До місця події були направлені рятувальники м. Старий Самбір та оперативна група Самбірського районного управління.
Як з'ясувалось на місці події, водій, 1986 року народження, вирішив скоротити шлях і перетнути річку на своєму позашляховику, але не врахував рівень води в річці. Відчинити двері та самостійно вибратись чоловік та його пасажирка не змогли, так як під тиском води двері не відчинялись, і крім того вода у річці в цей період дуже холодна, тож довелось викликати рятувальників, повідомляє ДСНС Львівської області.
Водій, 1986 року народження, вирішив скоротити шлях і перетнути річку на своєму позашляховику, але не врахував рівень води в річці.
Прибувши на місце події, рятувальники, одягнувши захисні костюми Л-1, зайшли у воду і за допомогою ручного інструменту відчинили двері автомобіля. Далі на руках винисли пасажирку та водія на берег річки.
Також, рятувальники закріпили буксирувальний трос до позашляховика, що знаходився у річці. Сам автомобіль з води був витягнутий знайомим водія «Mersedes», який також приїхав на допомогу.
До проведення робіт залучили 6 чоловік особового складу та 1 одиницю спецтехніки.
Читайте також: На Львівщині чоловік зарізав товариша, бо закінчився алкоголь.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)