![Дві громади на Рівненщині зустрічають полеглих Героїв](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/q/fy/qyhqkf-73x0-985x656-o4grzotczzormabhvttet7u7lv4x7fyq.jpg)
Вічна пам'ять!
Дві громади на Рівненщині зустрічають полеглих Героїв
Жителів краю закликають гідно вшанувати воїнів
Сьогодні Березнівська та Соснівська громади у скорботі зустрічають захисників Володимира Власюка, 1978 року народження, з села Бистричі, та Юрія Капранчука, 2001 року народження, з села Великі Селища.
Військове поховання Володимира Власюка відбудеться у неділю 26 лютого. Прощання з Володимиром розпочнеться о 13-й год. у батьківському будинку за адресою: вул. Надслучанська, 255, с. Бистричі.
Просимо доєднатися до вшанування пам'яті наших захисників, які віддали своє життя у війні з московськими окупантами за нашу свободу і незалежність України.
Військове поховання Юрія Капранчука відбудеться також у неділю 26 лютого. Прощання з Юрієм розпочнеться о 13-й год. у батьківському будинку за адресою: вул. Гора, с. Великі Селища.
– Просимо доєднатися до вшанування пам'яті наших захисників, які віддали своє життя у війні з московськими окупантами за нашу свободу і незалежність України, - закликає мешканців громади Березнівська міська рада, передає «Рівне вечірнє».
Останні новини:
- Волинь від Білорусі відділятиме суцільне мінне поле шириною два кілометри.
- Знаний волинський аграрій Тарас Щерблюк: «Радію, що улюблені іграшки 5-річного внука – це трактори й комбайни» (Відео).
- Оцінка прикордонників: чи нападе Росія на Україну з території Білорусі.
- Ситуація на фронті на ранок 25 лютого - Генштаб ЗСУ.
Усі новини російсько-української війни – тут.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)