![Сьогодні на Волині світло вимикати не будуть](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/n/ds/dgyhbv-eihpefosr5enqttezr7ucdenpbzjbdsn.jpeg)
Слідкуйте за оновленнями.
Економіка
Сьогодні на Волині світло вимикати не будуть
26 лютого - без обмежень!
Графіки погодинного відключення електроенергії можуть бути застосовані лише у разі зміни НЕК «Укренерго» лімітів потужності на Волинь у певні години протягом дня з метою збалансування об'єднаної енергосистеми України аби не допустити аварій на обладнанні.
Про це повідомляє прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго».
Слідкуйте за оновленнями - уся актуальна та доступна інформація оперативно публікується на офіційному веб-сайті компанії, сторінці Facebook та в Теlegram.
Читайте також: «Зеленський повідомив, скільки міст та сіл окупувала росія».
Реклама Google
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)