![У місті на Волині вирішили не вимикати вуличне освітлення цілу ніч](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/p/le/yua4b3-6hbsi4vukra5qouavjigliucec64blep.jpg)
Володимир буде з вуличним світлом цілу ніч.
У місті на Волині вирішили не вимикати вуличне освітлення цілу ніч
Починаючи із сьогоднішнього вечора світло на вулицях Володимирської громади не вимикатимуть цілу ніч
Про це повідомив міський голова Ігор Пальонка:
«Таку можливість ми отримали завдяки тому, що уже два тижні «Укренерго» не встановлює ліміт споживання електричної енергії на території Волинської області.
Нині ж освітлення в громаді автоматично вмикатиметься тоді, коли темнітиме на вулицях (умовно о 17.30) і вимикатиметься, коли на дворі буде світати (умовно 6:30).
Дотепер вуличне освітлення працювало з 18:20 і виключалося о 21:30. Нині ж освітлення в громаді автоматично вмикатиметься тоді, коли темнітиме на вулицях (умовно о 17.30) і вимикатиметься, коли на дворі буде світати (умовно 6:30).
Включення та виключення вуличного освітлення з часом змінюватиметься в залежності від зміни тривалості світлового дня», - зазначив мер.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)