Курси НБУ $ 41.10 € 44.63
Волинянин здобув другу медаль на міжнародному чемпіонаті легкоатлетів в ОАЕ

Ярослав Окапінський (другий справа) під час нагородження.

Ярослав Окапінський – єдиний на Волині легкоатлет, який представляв область на Паралімпійських іграх за весь час участі України у світових змаганнях

Волинянин з села Муравище Ківерцівського району Ярослав Окапінський здобув другу нагороду на міжнародних змаганнях World Para Athletics Dubai - 2023 серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

Про це на Facebook-сторінці повідомив тренер спортсмена Андрій Рожок, інформує Суспільне.

На дистанції 200 метрів об’єднали спортсменів двох класів, тож переможця визначали за коефіцієнтом. У підсумку наш Ярослав Окапінський здобув «бронзову» нагороду в Дубаї.

У підсумку наш Ярослав Окапінський здобув «бронзову» нагороду в Дубаї.

Нагадаємо, змагання з легкої атлетики в місті Дубаї розпочалися 26 лютого, тоді Ярослав Окапінський здобув першість на дистанції 400 метрів, а 28 лютого виборов другу нагороду.

Що відомо

Ярослав Окапінський – єдиний на Волині легкоатлет, який представляв область на Паралімпійських іграх за весь час участі України у світових змаганнях.

Легкоатлет зайняв шосте місце на Паралімпійських Іграх-2020. У Токіо спортсмен покращив свій особистий результат на одну секунду.