![Переселенка з Харкова відкрила в Луцьку дитячу медіашколу](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/s/fd/mpm7co-wqeyyvd5ld4il6rznlbq5gatxbuqdfds.jpg)
Анна Карамишева.
Переселенка з Харкова відкрила в Луцьку дитячу медіашколу
Анна Карамишева разом з дитиною переїхала з Харкова до Луцька у травні минулого року
Вона розпочала шукати роботу й зареєструвалася на обліку в Луцькому міському центрі зайнятості. Жінка в Харкові працювала в медіашколі для діток, тож сподівалася знайти щось схоже, однак безуспішно.
Про це інформує очільник Волинської ОВА Юрій Погуляйко:
«Дізнавшись про держану програму «єРобота», пані Ганна відразу подала заявку на грант, аби відкрити власну справу. Вона отримала схвальну відповідь та відкрила в Луцьку Дитяча медіа школа COOL Media School.
4 березня в медіашколі день відкритих дверей.
Так, нині тут діти від 5 до 15 років можуть отримати знання з таких предметів, як медіа-маркетинг та журналістика, акторська майстерність та імпровізація, сторітелінг та ораторська майстерність, режисура та монтаж, сценічна мова та рух, блогерство та публічний виступ.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/q/i2/spta5e-0x0-2048x1365-xesrqs3zvx5u3iqdbmutjlrtkvqdpi2q.jpg)
Як повідомив Волинський обласний центр зайнятості, пані Ганна продумувала свій бізнес-план до маленьких деталей та розписувала докладно кожен напрям роботи медіашколи.
«Я люблю продумувати всілякі деталі, обожнюю, коли щось створено «смачно», чим можна захоплюватись. Тому кожен предмет в моїй школі тематичний. Я вигадала логотип школи, визначила корпоративний колір, в який пофарбувала стіни, обирала відповідний до теми декор», – зазначила власниця «COOL Media School».
До речі, 4 березня в медіашколі день відкритих дверей.
Нагадаю, що на порталі Дія (https://diia.gov.ua/services/grant-na-vlasnu-spravu) триває прийом заявок на отримання гранту в рамках єРоботи, щоб започаткувати або розширити свою справу.
Не здаватися означає перемагати», - зазначив Юрій Погуляйко.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)