![«Справляє враження»: мер Ковеля перевірив, як витрачаються виділені містом кошти на ЗСУ](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/f/zk/dkpdhp-4golzs5mviemsfidrmoppwzh6vpthzkf.jpg)
«Разюча різниця між тим, що було, наприклад, до серпня місяця - і зараз».
«Справляє враження»: мер Ковеля перевірив, як витрачаються виділені містом кошти на ЗСУ
Якщо місцеве самоврядування може допомагати військовим — воно повинне це робити й надалі, опираючись на достовірність запитів
Про це пише міський голова Ковеля Ігор Чайка на своїй сторінці у Facebook:
«Не так давно був на лінії кордону, що розмежовує нас з іще одним «сусідом», завдячуючи якому в нас сьогодні — третя повітряна тривога за день. На власні очі побачив, куди йдуть ті кошти, про які просять в нас час від часу військові.
Для облаштування державного кордону, обслуговування та ремонту техніки і озброєння, покращення матеріально-технічного забезпечення підрозділів кордону 6 прикордонному Волинському загону Державної прикордонної служби України - 1,5 млн грн.;
Разюча різниця між тим, що було, наприклад, до серпня місяця - і зараз. Там збудовані різного роду фортифікаційні споруди, протитанкові рови, тобто та система, яка напрацьована, і це справляє враження.
З одного боку, я розумію, що такі роботи, фінансування - державна справа. З іншого, військові йдуть по допомогу до місцевого самоврядування, тому що воно буває більш мобільним у прийнятті тих чи інших рішень.
Спільно з депутатами на крайній сесії опрацювали, зі змінами і доповненнями, «Програму покращення матеріально-технічного забезпечення військових частин Збройних сил України та інших військових формувань, проведення заходів територіальної оборони, мобілізаційної підготовки та мобілізації на 2023 рік».
Виділили, зкорема:
= для облаштування державного кордону, обслуговування та ремонту техніки і озброєння, покращення матеріально-технічного забезпечення підрозділів кордону 6 прикордонному Волинському загону Державної прикордонної служби України - 1,5 млн грн.;
= на ремонт даху приміщення їдальні в/ч А2042 квартирно-експлуатаційному відділу м. Володимир Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління — 1 млн. грн, і також на придбання для цієї частини панелей відображення інформації (моніторів, контролерів відеостін та ін) — на суму 168 тисяч гривень;
= для закупівлі оргтехінки та меблів в/ч А4655 — 300 тис. грн».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)