![Два волинські депутати завезли землякам-воїнам допомогу під Крамторськ](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/j/3a/qbm2zt-7j3l6p6v77tsrvnpbw5pcs3itlh3h3aj.jpg)
Для потреб оборонців привезли Starlink, тепловізор, лазерний далекомір та інші необхідні речі.
Два волинські депутати завезли землякам-воїнам допомогу під Крамторськ
Депутати обласної ради Ігор Лех та Юрій Харченко доправили волинським бійцям, які несуть службу в 53-батальйоні 100-ї бригади та в 67 бригаді на Краматорському напрямку, необхідну допомогу
Так, для потреб оборонців привезли Starlink, тепловізор, лазерний далекомір, генератор, бензопилу, тактичні навушники, турнікети, кровоспинні засоби та інші медикаменти, йдеться на сторінці облради у Facebook.
Їм потрібен якісний і безперебійний зв’язок, тепловізор, щоб бачити і вдень і вночі.
«Орієнтувалися на запити від наших бійців. Їм потрібен якісний і безперебійний зв’язок, тепловізор, щоб бачити і вдень і вночі, та інші речі, які їм стануть в нагоді», - підкреслив Ігор Лех.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/ju/f5obcj-0x0-960x720-p5plil3blx5232cysnn43pyj4s2tbjuc.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)