![Хто у Луцьку може отримати безплатно сміттєві контейнери для приватного сектору](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/r/rm/6corv4-tpc73n7djhjjb336tahppszjvqhaxrmr.jpg)
Безплатно контейнери зможуть отримати пенсіонери віком від 75 років.
Хто у Луцьку може отримати безплатно сміттєві контейнери для приватного сектору
Луцька міська рада закупить контейнери для побутових відходів для людей, які проживають у будинках садибної забудови
Таке положення затвердили 15 березня на засіданні виконавчого комітету міської ради.
Про це розповів Суспільному директор департаменту житлово-комунального господарства Микола Осіюк.
Безплатно контейнери зможуть отримати пенсіонери віком від 75 років та люди з інвалідністю першої групи, які живуть у приватному секторі луцької громади.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/l/7c/no26kg-0x-1-952x535-bvud7fvyl6g5h235yiqv33yv6drcn7cl.jpg)
Хто може отримати сміттєві контейнери зі знижкою
Також, зі слів керівника департаменту житлово-комунального господарства, визначили й інші категорії, які мають право на купівлю сміттєвих баків зі знижкою, а саме:
- 50 % знижки мають військовослужбовці ЗСУ, члени сімей загиблих військовослужбовців (батьки, подружжя); учасники бойових дій та особи з інвалідністю другої групи,
- 40 % знижки мають пенсіонери до 75 років;
- 30 % знижки мають право всі інші жителі громади.
«Всі інші мешканці, які не можуть підтвердити цей статус, мають придбати його за свої кошти. Це можна скористатися один раз», – зазначив Микола Осіюк.
Гроші виділятимуть із бюджету громади в залежності від кількості охочих скористатися цією програмою.
Куди звертатися за сміттєвими баками
Збиратиме заявки від мешканців громади – власників будинків або зареєстрованих осіб – комунальне підприємство «Луцькспецкомунтранс». Для цього потрібно подати такі документи: заява, документ, який підтверджує право власності на нерухоме майно, копія документа, що посвідчує особу, копії документа, що свідчить про пільгові умови придбання.
Гроші виділятимуть із бюджету громади в залежності від кількості охочих скористатися цією програмою, – сказав директор департаменту житлово-комунального господарства міськради.
Суспільне також поспілкувалося з лучанами про ініціативу частково компенсовувати вартість контейнерів.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)