Курси НБУ $ 40.75 € 43.70
Рівнянин Іван Сівак виборов два золота на міжнародному турнірі з танців на візках

Танцюрист повторив свій результат на Кубку світу зі спортивних танців на візках у 2022 році, виборовши три золоті медалі.

Фото Суспільного.

Змагання зі спортивних танців на візках серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату проходили у місті Амстельвен, що в Нідерландах, з 7 по 9 квітня

Рівнянин Іван Сівак виборов дві золоті медалі на міжнародному турнірі зі спортивних танців на візках. Про це 10 квітня повідомила пресслужба Інваспорту. Нагороди спортсмен отримав в індивідуальній програмі та у парі з киянкою Оленою Данкевич. Про це інформує Суспільне Рівне.

У змаганнях взяли участь 62 параспортсмени з 20 країн світу, серед яких збірна команда України у складі 13 спортсменів.

За підсумками змагань Іван Сівак виборов золоту нагороду в індивідуальній категорії «Men’s Freestyle Solo class 2», а також золото у парних змаганнях в категорії комбі «Латиноамериканська програма» у парі з киянкою Оленою Данкевич.

Що відомо

У 2021 році на Кубку світу зі спортивних танців на візках Іван Сівак виборов три золоті медалі. На змаганнях в італійській Генуї він став кращим у вільному стилі серед чоловіків, в одиночному заліку та у парі з киянкою Оленою Данкевич, з якою представив власну латиноамериканську програму.