У Рівному попрощалися із захисником Віктором Рудиком
На майдані Незалежності у Рівному 14 квітня попрощалися із 47-річним захисником Віктором Рудиком
Він воював у напрямку Слов'янська, що в Донецькій області. Чоловік помер 6 квітня у Краматорській лікарні. Про це інформує Суспільне.
Віктор Рудик народився у селі Хмелівка колишнього Березнівського району, здобув фах зварювальника, працював, зокрема, на будівельних роботах.
«Пішов бідненький на віки. Хороший хлопець був. Він жив тут, у Рівному, але ж знаємо його, жили по сусідству колись раніше з ним, діти разом в школу ходили, хлопці мої. Він сам доброволець. Хай йому буде Царство Небесне, не можу я говорити. Брата брали, він сказав: раз берете брата і я піду», — поділилась односелиця захисника Валентина Шевчук.
У листопаді 2022 року Віктора Рудика викликали на службу. Спершу він проходив навчання у Києві, потому на Рівненщині, Житомирщині і знову на Київщині. Там він й захворів. Після виписки з лікарні воював у напрямку Слов'янська, що в Донецькій області.
«Дуже хороша людина була, нікому в житі не відмовляв, завжди слухняним був, допомагав усім в селі. Людина була найкраща з усіх людей», — сказав дядько Віктора Павло Стасюк.
На початку квітня 2023 року Віктор повідомив дружині, що його мають відправити на нульову позицію. Помер чоловік 6 квітня у Краматорській лікарні.
На початку квітня 2023 року Віктор повідомив дружині, що його мають відправити на нульову позицію. Помер чоловік 6 квітня у Краматорській лікарні.
Поховали захисника на кладовищі Нове у Рівному.
Новини російсько-української війни ТУТ.