У найбожевільнішому матчі в Україні – 5:5 – рекорд «Волині» не побили! (Відео всіх голів туру)
Рівненський «Верес» забив 5 голів у ворота «Металіста», але... не переміг, бо також пропустив 5 у відповідь
Матч між «Металістом» та «Вересом», який вперше в історії чемпіонатів України завершився з рахунком 5:5, виявився найрезультативнішим у нинішньому сезоні. При цьому обидві команди повторили рекорд УПЛ, за кількістю м'ячів, забитих у матчі, а також встановили нове досягнення ліги за кількістю голів у першому таймі – 7.
Десять голів – це повторення найрезультативнішого матчу в історії чемпіонатів України.
Раніше 10 м’ячів було забито у матчах:
«Шахтар» – «Торпедо» –9:1 (1997 рік), «Шахтар» – «Ворскла» – 7:3 (1998 рік), «Нива» Т – «Динамо» – 3:7 (2000 рік), «Динамо» – «Металург» Донецьк – 9:1 (2013 рік), «Волинь» – «Металург» Запоріжжя – 9:1 (2015 рік), «Говерла» – «Шахтар» – 3:7 (2015 рік).
Дивимось, як «Волинь» громила «Металург» Запоріжжя:
Усі результати 21-го туру:
14 квітня
«Минай» – «Кривбас» – 1:0.
Гол: Вишневський, 4.
«Інгулець» – «Колос» – 0:1.
Гол: Мілько, 41.
«Рух» – «Динамо» – 1:1.
Голи: Довгий, 40 – Ванат, 16.
15 квітня
«Металіст» – «Верес» – 5:5.
Голи: Картушов, 6, Чідомере, 11, Прядун, 25, Бойчук, 38, Наумець, 82 - Блізніченко, 12 (пен.), 59 (пен.), Шарай, 23, 54, Хондак, 36.
«5:5 – це, мабуть класно для глядачів. Багато забитих голів. Я вважаю, що ми сьогодні втратили два очки, – заявив після фінального свистка головний тренер «Вереса» Юрій Вірт. – Ми дуже невдало розпочали гру. «Металіст» забив двічі після суто індивідуальних наших помилок. Довелося думати, як повертатися в гру. Команда зуміла проявити характер, зрівняти рахунок. Потім сталася гольова перестрілка, яка дозволила харків'янам зберегти лідерство до перерви.
5:5 – це, мабуть класно для глядачів. Багато забитих голів. Я вважаю, що ми сьогодні втратили два очки.
У перерві я казав команді, що нам потрібно додавати, більш активно використовувати фланги, тому що суперник закривав центр поля.
Увімкнули швидкість, вийшли вперед. Гра давалася і мали забивати ще. Дмитро Кльоц повинен був закривати гру. Ще мали хороші моменти, в яких прекрасно зіграв голкіпер «Металіста». У підсумку все це привело до пропущеного голу і до втрати двох очок. Загалом по другому тайму ми заслуговували на більше, ніж нічию.
Із захисниками в нас просто біда. Це ні для кого не секрет. Є травмовані, немає глибини складу. І ми дуже легко дали «Металісту» забити чотири м'ячі до перерви. З нетерпінням чекаємо повернення травмованих, щоб збільшувати конкуренцію і покращувати гру», – сказав Вірт.
«Зоря» – «Дніпро-1» – 2:1.
Голи: Русин, 54, Герреро, 58 – Довбик, 90+3.
«Металіст 1925» – «Олександрія» – 0:0.
16 квітня
«Шахтар» – «Львів» – 2:0.
Голи: Бондаренко, 7 і 75.
«Чорноморець» – «Ворскла» – 0:1.
Гол: Сефері, 86.
Турнірна таблиця Української Прем’єр-ліги на вечір 16 квітня:
Читайте також на volyn.com.ua: «Зустрілися зірки: Шевченко, Мудрик та Зінченко відвідали концерт Океану Ельзи в Лондоні».