Курси НБУ $ 41.29 € 43.47
На Волині реабілітуються прикордонники з Бахмута

Слава захисникам!

Фото: Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

На Волині реабілітуються прикордонники з Бахмута

Окрім екскурсій нашим краєм, бійці також отримують психологічні консультації та проходять різні тренінги

Після трьох місяців запеклих боїв з ворогом у найгарячіших точках фронту прикордонники приїхали на Волинь. Тут вони проходять реабілітацію та відновлюють свої сили. Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України – Західний кордон.

Аби військові відволіклись від пережитого, офіцери Волинського прикордонного загону організовували для них різносторонню реабілітаційну програму. Нещодавно прикордонники відвідали музей волинської ікони, де познайомилися з давніми зразками сакрального мистецтва Волині, розглянули ікони, виконані на склі, а також вишиті ще у ХІХ ст. рушники та сучасні писанки. У подарунок воїни отримали обереги - листівки із зображенням Холмської Чудотворної ікони Богородиці. Про історію краю військовослужбовці більше дізналися з розповідей працівниці Волинського краєзнавчого музею.

 

 

 

Побувавши у Луцькому замку, хлопці відчули його велич і силу. Насолодилися чудовим краєвидом Старого міста, який відкривається з оглядового майданчика, облаштованого на верхівці вежі.

«Мені дуже сподобалися екскурсії, похід у кінотеатр. Позитивні емоції залишилися після відвідин зоопарку. Це дійсно допомагає відволіктися від думок про війну, така собі тваринотерапія. Звісно спогади про пережите не зітруться, але тут стараємося трішки розвіятися, не зациклюватися на війні. Вдячні керівництву та персоналу Волинського загону за увагу та підтримку», - поділився емоціями Дмитро.

«Спогади про пережите не зітруться, але тут стараємося трішки розвіятися, не зациклюватися на війні. Вдячні керівництву та персоналу Волинського загону за увагу та підтримку», - поділився емоціями Дмитро.

 

 Також прикордонники поринули у магію гончарства. Вони відвідали майстер-клас від гончаря Віктора Дудко та власноруч створили авторські речі. «Глинотерапія спрямована на зняття напруги, тривоги та стресу, що нині так необхідно нашим захисникам. Це ремесло вимагає зосередження на роботі тут і тепер», - каже майстер.

З бійцями, які нині проходять реабілітацію також проводиться психологічна консультація та різного роду тренінги. Важливо пам’ятати, що у такий нелегкий час взаємодопомога та підтримка нашим воїнам вкрай важлива.

Читайте також: «У Володимирі визначилися, де буде реабілітаційний центр для військових»

Реклама Google

Telegram Channel